Şartlar ve Koşullar

Web sitemizeden bir otel veya tur rezervasyonu yaptığınızda geçerli olan ve onay vermiş olacağınız şart ve koşullar şu şekildedir:

Rezervasyon Onayı:

Rezervasyon kaydınızın ardından, sistemimiz size ön onay olarak bir email mesajı gönderecektir. Bu ön onay mesajında belirtilen şekilde ödemenizi yapmanızın ardından size kesin rezervasyon onay bilgisi ve gerektiği durumlarda voucher bilgisi Gürtour yetkililerince email olarak gönderilecektir.

Kesin Rezervasyon

Ön onay almış olan rezervasyonlarınızın 2 iş günü içerisinde, Gürtour tarafından kabul edilen ödeme şekilleri ile ödenmesi gerekmektedir. Geçerli ödemenizin tam olarak yapılmasının ardından Gürtour yetkilileri size kesin rezervasyon bilgilerini içeren email mesaıjnı göndereceklerdir.

Ön Rezervasyon İptali

Ön onay almış olan rezervasyonlarınızın ödemeleri, Gürtour tarafından kabul edilen ödeme şekilleri ile 2 iş günü içinde yapılmaz ise rezervasyonlarınız otomatik olarak iptal edilir.

Ön rezervasyon taleplerinizi dilerseniz 2 iş günü beklemeden bize ulaşarak iptal edebilirsiniz.

Kesinleşmiş Rezervasyonların İptali

Kesin rezervasyon onay email mesajımızın ardından 1 saat içerisinde rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Ödediğiniz ücretin tamamı size iade edilecektir. Ücret iade prosedürü için bu sayfadaki ilgili kısmı okuyunuz.

Kesin rezervasyon onayından sonra, uçuşunuza 30 günden fazla ,tarafınızdan yapılan iptallerde toplam ödenen ücretten %30 ceza kesintisi yapılarak iptaliniz gerçekleştirilir. Ücret iade prosedürü için bu sayfadaki ilgili kısmı okuyunuz.

uçuşunuza 30 günden az kalan , tarafınızdan yapılan iptallerde ödenen ücretin %100’ü, yani tamamı, cezalı olarak kesilir ve ücret iadesi yapılmaz,

Bu şart ve koşullar, gizlilik politikalarımız ile birlikte geçerlidir. Rezervasyonunuzu iptal etmiş olsanız bile gizlilik politikamız geçerliliğini korur.

Yazılı ve imzalı iptal talebinizi yazıcıdan tarayarak veya fotoğrafını çekerek bize email yoluyla veya dilerseniz fax yoluyla gönderebilirsiniz.

Tüm iptal taleplerinin yazılı ve imzalı olması zorunludur.

Ücret İade Prosedürü

Yazılı ve imzalı iptal talebinizin alınmasının ardından, ücret iadesine uygun olan iptallerde, 1 iş günü içerisinde, yukarıda belirtilen şartlar çerçevesinde yapılan kesintilerin ardından belirlenen iade tutarı, ödeme esnasında seçtiğiniz ödeme şekline uygun yollarla iade edilir, iadenin yapılmasının ardından, tutarın hesaplarınıza yansıması 1 – 10 iş gününü bulabilir.

Saygılarımızla,

Gür Tour Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.