Yurt Dışı Turlar

Sizin için hazırlanmış ve keyfini çıkarabileceğiniz, yeni kültürler tanıyabileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz hatta en güzel hatıraları biriktireceğiniz eşsiz bir tatil planı yapmak isterseniz seçimlerinizi hemen yurt dışı turlar arasından yapmalısınız.

İlkbahar, yaz, sonbahar ya da kış. Siz ne zaman isterseniz çıkabileceğiniz birbirinden eşsiz turların yer aldığı en keyifli seçimleri hemen yapabilmek için bir karar vermeniz gerekir. Peki, nasıl bir tur seçmelisiniz? Nereye? Ne zaman? En çok görmek istediğiniz ülke hangisi? Gelin beraber seçelim…

Vizesiz Yurtdışı Turları

Vizesiz yurtdışı turlar genellikle en çok tercih edilenlerden oluyor. Gidip görmek istediğiniz yeri en uygun fiyata ve zahmetsiz şekilde gezmek, vize stresi yaşamadan plan yapmak isterseniz vizesiz tur kategorisinden en uygun olan tur seçeneklerini yakalayabilirsiniz. Dilerseniz uzun zamanlı turlar yani 7 gece 8 günlük, dilerseniz de 3 gece 4 günlük kısa turları tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin seçiminize kalmış! Eğlenmek, yeni keşifler yapmak, her gideceğiniz ülkede yeni bir tarihe şahitlik etmek hatta bizzat tarih kokan sokaklarda ve mekânlarda gezmek isterseniz seçiminizi hemen yapmalısınız. Vizesiz turlar kapsamında gezip görebileceğiniz pek çok ülke ve şehir bulunmaktadır. Bangkok, Pattaya, Belgrad, Beyrut, Kuala Lumpur, Singapur, Phuket, Hong Kong, Lviv, Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Fas, Güney Afrika gibi en farklı noktaları tercih edebilirsiniz.

Yurtdışı Balayı Turları

Hayal ettiğiniz tur romantik ve tam da balayına uygun bir tur ise balayı turları kategorisinden en uygun olanları şimdi incelemeye başlayabilirsiniz. Yurtdışı balayı turları arasından birini seçmek ve sevdiğiniz insan ile en keyifli tatili yurtdışında balayı için planlamak isterseniz; Barcelona, Marsilya, Nice, Dubai, Roma, Bangkok ya da Pattaya turlarını tercih edebilirsiniz. En romantik anları dilediğiniz gibi yaşamak, en eğlenceli seçimleri hemen yapmak ve balayı ayrıcalıkları tabi ki yurtdışı tur seçeneklerinde de sizi bekliyor olacaktır.

Yurtdışı tatil turları

Şöyle bir hayal edin! Gözlerinizi kapatın! Ilık bir esinti ile burnunuza gelen deniz kokusu, tropik meyvelerin lezzeti ve tabi ki en doğal manzara seçenekleri ile eşsiz bir yerdesiniz! Burası belki Bali, Bangkok, Pattaya, Phuket ya da Uzak Doğu’da kusursuz güzelliği ile sizi bekleyen farklı bir ülke! Genellikle 6 gece 7 gün süren ve çok uzaklarda sizi bekleyen en büyüleyici adalardan birinde bulabilirsiniz kendinizi! Bu neden Maldivler olmasın? Yurtdışı tatil turları kapsamında hayalinizdeki tura kolaylıkla kavuşmak için fırsatları yakalamalı ve kendiniz için en uygun olan turu satın almalısınız.

TALEPLERİNİZ İÇİN

Call Center : 0850 888 76 09
info@gurtour.com
Pazartesi’den Cumartesi’ye saat 09:00 – 18:00 arasında hizmetinizdeyiz.