TÜM DÜNYA VİZELERİ HAKKINDA

1992’de kurulan GürTour, uzman vize görevlileri, müşteriye mahsus temsilcisi, deneyimli ekibi ve en güncel verilerle donanımlı bilgi bankasıyla, ulusal ve uluslararası hizmet veren özel bir kuruluştur.

Müşterilerine, doğrudan hükümet ve konsolosluklarına bağlı kaynaklar esas alınarak, tavsiye, bilgi, asistanlık ve temsilcilik servisi verir.

Tüm dünya ülkeleri vize işlemleri için temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. 0850 888 76 09

Konsolosluklardan istenen vize veya vizelerin alınabilmesi için gerekli tüm kriterlerin yerine getirilmesi esastır.Sitemizde her ülke için, her tür vize bilgisi, formu ve başvuru belgesi kullanımınıza sunulmuştur. Firmamız bir devlet ya da konsolosluk kuruluşu değildir ve sadece müşterilerinin hizmeti, çıkarı, kolaylığı ve servisi için bağımsız olarak çalışır.

29 Yıllık Deneyim ve Kusursuz Hizmet anlayışla hizmeti veren GürTour , müşterilerinin seyahat edecekleri ülkelerde aynı zamanda tur programı kapsamında hizmet vermektedir.Sizde diğer hizmet talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÇİN VİZESİ NASIL ALINIR ?

Seyahatte bulunacak umuma mahsus Pasaport sahibi Türk vatandaşları için uygulanan bir seyahat prosedürüdür.Seyahat yapacak Umuma Mahsus (bordo renkli) pasaporta sahip kişiler pasaportlarında geçerli vizeleri yoksa tedarik etmek zorundadır. Tursab yetkili acentası olan GürTour Turizm sizin adınıza vizelerinizi temin etmektedir.

Çin Büyükelçiliği Ankara ve Çin Başkonsolosluğu İstanbul yapılacak vize başvurularını acenteler üzerinden kabul etmektedir.

ÇİN İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUK DUYURUSU

4 Aralık 2017 Tarihinden İtibaren Çin Vize Başvuruları Randevu Sistemi İle Biometrik Veri Alımı (Parmak İzi Alımına) Başlamıştır. Başvuru işlemleri ve Randevu Alımları Şirketimiz Tarafından Yapılmaktadır.

Çin Vizesi için gerekli olan belediye onaylı davetiye ve Şirket Davetiyesi (Çin’li şirketten alınan davetiye) temin edemeyenlere özel grup vizesi uygulaması ile vize alınmaktadır.Minimum 5 Kişiden oluşan gruplarımıza dahil olarak sizde Çin vizenizi hızlı ve kolay şekilde alabilirsiniz.