İŞTİRAKLERİMİZ

www.Fuartakip.com, Fuar turları, Yerli Yabancı Uluslararası Sektörel fuarlar, otel konaklamalı fuar turları, dünya fuarı fuarları portalı, kongre seminer toplantı her yıl 450’nin üzerinde yapılan tüm fuarların sektör , adres , organizasyon bilgilerinin yayınlandığı fuartakip.com internet sitesinde ayrıca Dünya’nın en büyük ithal ve ihraç ürünleri fuarı olan Çin Canton fuarı için program ve detaylara ulaşabilirsiniz.

www.Cinvize.com , Çin Vizesi, Çin Konsolosluğu, Çin Vizesi Başvuru Merkezi, Çin’e Gitmek İçin Vize Başvurusu için gerekli olan tüm bilgi ve belgelerin olduğu cinvize.com GürTour Travel şirketinin tescilli bir markasıdır. 30 yıllık deneyim ve kusursuz hizmet anlayışla Çin seyahatlarınızın sorunsuz geçmesi için bir telefon kadar yakınız. Her ay grup / turistik vize imkanı ile davetiye temin edemeyenlere özel çözümlerle hizmetinizdedir.

www.vizesorgu.com‘ tüm dünya vizeleri konusunda bilgi ve belgelerin bulunduğu ve uzmanlaşmış kadrosuyla seyahat öncesinde vize işlemlerinizin takip eden  GürTour’un tescilli  internet portalıdır.

www.guangzhoufuari.com.tr Uzakdoğu’nun en büyük, dünyanın da 3 büyük fuarlarından biridir. 1957 yılından bu yana iki ayrı fuar alanında toplam 150.000’den fazla ürün çesidi sergilenmektedir. Her yıl, Nisan – Mayıs ve Ekim – Kasım aylarında 3 period olarak yapılan fuar 15-19 / 23-27 Nisan ve 01 – 05 Mayıs ayında 3 period olarak yapılacaktır. Çin’in ithal ve ihraç ettigi tüm ürünler aynı anda bu fuarda sergilenmektedir. Her yıl bu fuarda ziyaretçi sayısı 203 ülkeden 167.000 kişidir.

www.cinhavayollari.com Çin Hava Yolları Çin’in 200 noktasına en uygun fiyatlarla en iyi uçuşlar yapabileceğiniz Gürtour’un tescilli markasıdır.

www.Kerbelaturlari.com ve www.Kerbelatur.com Irak bölgesinde bulunan Kerbela olayının gerçekleştiği yerlerin ziyaret programlarının bulunduğu portaldır. Gürtour’un tescilli markalarıdır.

www.itmabarcelona.com 4 yılda bir yapılan Dünya’nın en büyük Tekstil ve Konfeksiyon Makinaları Fuarı 20 – 26 Haziran 2019 tarihinde İspanya’nın Barcelona şehrinde yapılacaktır.Gürtour Itma Barcelona fuarının yetkili seyahat acentasıdır.

 

www.itmamilano.com 4 yılda bir yapılan Dünya’nın en büyük Tekstil ve Konfeksiyon Makinaları Fuarı 08 – 14 Haziran 2023 tarihinde İtalya’nın Milano şehrinde yapılacaktır. Gürtour Itma Milano fuarının yetkili seyahat acentasıdır.

www.gurtour.com Dünya’nın her yerinden ülkemize gelen ziyaretçilerimize özel hizmetlerimizin olduğu web portalımızdır.